Skąd brać ciekawe wzory do sklepu?

Powiedzmy sobie szczerze: nie każdy jest świetnym grafikiem i projektantem grafik na koszulki, które będą się świetnie sprzedawały na CupSell.pl. Jeśli jednak chciałbyś rozwijać swój sklep na CupSell, sprzedawać koszulki i zarabiać na tym realne pieniądze, to jest na to sposób.

Poniżej przedstawiam 3 zagraniczne strony/sklepy internetowe w których możesz kupić gotowe wzory na koszulki. Oczywiście wzory te są na licencji, która zgodnie z prawem pozwala na późniejszą sprzedaż tych koszulek we własnym sklepie na CupSell i zarabianiu na tym.

1. Graphicriver (360+ wzorów)

W kategorii “T-Shirt Design” znajdziesz kilkaset wzorów na koszulki, przygotowanych zazwyczaj w wektorach i różnych formatach plików. Ceny zaczynają się od 6$ za wzór. Na stronie często za kilka-kilkanaście dolarów można kupić całe paczki z kilkunastoma gotowymi wzorami na koszulki.

2. Mintees (8280+ wzorów)

Strona internetowa na której graficy z całego świata wstawiają zaprojektowane przez siebie wzory na koszulki do sprzedaży. Z autorem każdej grafiki możemy się skontaktować, aby kupić na wyłączność wybrany przez nas wzór na koszulkę.

3. Designious (952+ wzorów)

Sklep internetowy z wektorowymi wzorami na koszulki, przeznaczonymi do dalszej sprzedaży. Ceny wzorów wahają się w granicach 15-25$ za wzór.

Możecie też korzystać z banków zdjęć, gdzie konieczny jest odpowiedni pakiet, aby móc wykorzystywać grafiki do celów komercyjnych:

shutterstock.com

stock.adobe.com

gettyimages.com

DO DZIEŁA!!

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

Jak założyć sklep na Cupsell Zapraszamy na krótki tutorial, na którym krok po kroku przejdziecie przez temat zakładania sklepu na Cupsell.pl :) Powodzenia!! https://youtu....
Dla kogo zakładać sklepy? "Nie mam swojej strony www, ale umiem robić grafiki - czy mogę zarabiać na tworzeniu grafik dla innych?" Mniej więcej takie maile przychodzą do nas co...
Dodaj do swojego sklepu produkty fullprintowe! Masz pomysł na oryginalny produkt z pełnym nadrukiem? SUPER! Pomożemy Ci go zrealizować! Fullprint, często nazywany również „all-over print”  ...
Rozbuduj swoją stronę internetową o sklep przy użyciu funkcji “iframe” Prowadząc własny sklep w serwisie CupSell.pl, istnieje możliwość integracji systemu sprzedażowego z własną stroną internetową/blogiem, za pomocą API (...