Kominy na CupSell!

Nadchodzi dzień, w którym marzenia i prośby wielu zostaną spełnione. Po niedługim namyśle postanowiliśmy wprowadzić nowy produkt fullprint, czyli kominy!

Kominy noszone na szyi są bardzo dobrym pomysłem na prezentowanie swoich hobby, pasji, czy humoru w szczególności, gdy nosimy taki na szyi lub na głowie. Nasze kominy cechują się następująco:

Rozmiar: 50 cm.

Grafika: 24x50cm + 1 cm spadu (przód i tył osobno).

Materiał: 100% poliester (mikrofibra).

Wydawać by się mogło, że poliester i skóra szyi powinny się gryźć, jednak w tym wypadku jest odwrotnie. Technologia mikrofibry charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do bawełny. Materiał jest miękki, przyjemny i zapewnia komfort noszenia przez cały czas.

Wykonanie kominów w technologii fullprint zapewnia niemal nieograniczone możliwości projektowania nadruków. Zobaczcie, jak wyglądają zadrukowane kominy na naszych modelach – na Marcinie i Agnieszce.

 

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

Podsumowanie ostatnich zmian na CupSell Chcielibyśmy krótko podsumować ostatnie zmiany na platformie CupSell.pl, które (mamy nadzieję) pomogą Wam zwiększyć sprzedaż w Waszych sklepach. Zapra...
Startuje CupSell.tv Dziś ruszamy oficjalnie z naszą stroną i kanałem na YouTube - CupSell.tv. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania nas.
Obniżka cen koszulek, czyli co zrobić, żeby już zawsze było tanio? Droga Sprzedawczyni, Szanowny Sprzedawco! Jak zapewne zdążyliście się już zorientować, we wtorek obniżyliśmy o 5 zł ceny koszulek damskich, męskich...
Nowy Generator Koszulek!!! Długo na to czekaliśmy. Wreszcie się stało - otrzymaliśmy od programistów nowiutki, świeżutki generator koszulek. Generator koszulek to narzędzie do ...