Kominy na CupSell!

Nadchodzi dzień, w którym marzenia i prośby wielu zostaną spełnione. Po niedługim namyśle postanowiliśmy wprowadzić nowy produkt fullprint, czyli kominy!

Kominy noszone na szyi są bardzo dobrym pomysłem na prezentowanie swoich hobby, pasji, czy humoru w szczególności, gdy nosimy taki na szyi lub na głowie. Nasze kominy cechują się następująco:

Rozmiar: 50 cm.

Grafika: 24x50cm + 1 cm spadu (przód i tył osobno).

Materiał: 100% poliester (mikrofibra).

Wydawać by się mogło, że poliester i skóra szyi powinny się gryźć, jednak w tym wypadku jest odwrotnie. Technologia mikrofibry charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do bawełny. Materiał jest miękki, przyjemny i zapewnia komfort noszenia przez cały czas.

Wykonanie kominów w technologii fullprint zapewnia niemal nieograniczone możliwości projektowania nadruków. Zobaczcie, jak wyglądają zadrukowane kominy na naszych modelach – na Marcinie i Agnieszce.

 

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

Nowe rodzaje bielizny dla mężczyzn i kobiet Rozszerz swoją ofertę dla klienta Od dziś na CupSell.pl pojawił się nowy asortyment. Na naszej platformie pojawiły się nowe rodzaje bielizny dla mężc...
Podsumowanie ostatnich zmian na CupSell Chcielibyśmy krótko podsumować ostatnie zmiany na platformie CupSell.pl, które (mamy nadzieję) pomogą Wam zwiększyć sprzedaż w Waszych sklepach. Zapra...
Czapki truckerki Wiosna za pasem, zaczyna się sezon na fajne rzeczy. W naszej ofercie, od jakiegoś czasu dostępne są czapki, tzw. truckerki. Nie są one jak zwykłe ...
Startuje CupSell.tv Dziś ruszamy oficjalnie z naszą stroną i kanałem na YouTube - CupSell.tv. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania nas.