Czapki truckerki

Wiosna za pasem, zaczyna się sezon na fajne rzeczy. W naszej ofercie, od jakiegoś czasu dostępne są czapki, tzw. truckerki.

Nie są one jak zwykłe czapki z daszkiem – część czapki pokrywa przepuszczalna siatka, która z pewnością sprawdzi się przy wyższych temperaturach, które zaczną się pojawiać na termometrach w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Czapki są fajnym pomysłem na urozmaicenie swojego asortymentu sklepu oraz garderoby. Fajne wzory mogą liczyć na naprawdę dobrą sprzedaż bez względu na porę roku – przykłady poniżej.

  

Opis produktu:

Czapka z daszkiem typu TRUCKER
Model: MB Trucker
Producent: MyrtleBeach
Materiał: 100% Poliester
Kolor: czarny, czerwony, żółty, niebieski, różowy

Modna, pięciopanelowa czapka z daszkiem i z panelami z siateczki, w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada sześć przeszyć na daszku, stylowy potnink oraz regulowane zapięcie na plastikowy zatrzask. Lekka, gustowna, idealna.

Maksymalny obszar zadruku:
szerokość: 14 cm
wysokość: 7,5 cm

Zwiększ swoją sprzedaż dodając czapki do swojego asortymentu w sklepie

W związku z nadchodzącym sezonem, postanowiliśmy obniżyć cenę czapek truckerek do 25 zł już z nadrukiem, co może pozwolić na zwiększenie Twojej marży lub sprzedaży.

Link do produktu w generatorze: cupsell.pl/generator#1365

Dodaj czapkę do swojego asortymentu i pochwal się linkiem w komentarzu. Najciekawsze wzory mają szansę załapać się na promocję w naszym mailingu, na Facebooku i oczywiście miejsce w kategorii czapki.

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

Podsumowanie ostatnich zmian na CupSell Chcielibyśmy krótko podsumować ostatnie zmiany na platformie CupSell.pl, które (mamy nadzieję) pomogą Wam zwiększyć sprzedaż w Waszych sklepach. Zapra...
Sklep i generator koszulek na Twojej stronie WWW! Czas na kolejną nowość w CupSell.pl :-) Co powiecie na możliwość "podpięcia" sklepu, lub własnego generatora koszulek (o którym pisaliśmy tu) do Wł...
Jak projektować kominy fullprint? Kominy są przeznaczone do całościowego pokrycia grafiką, przy czym mogą być to zdjęcia, zaprojektowane grafiki, itd. W każdym przypadku pamiętaj o jed...
Rozbuduj swoją stronę internetową o sklep przy użyciu funkcji „iframe” Prowadząc własny sklep w serwisie CupSell.pl, istnieje możliwość integracji systemu sprzedażowego z własną stroną internetową/blogiem, za pomocą API (...