Czapki truckerki

Wiosna za pasem, zaczyna się sezon na fajne rzeczy. W naszej ofercie, od jakiegoś czasu dostępne są czapki, tzw. truckerki.

Nie są one jak zwykłe czapki z daszkiem – część czapki pokrywa przepuszczalna siatka, która z pewnością sprawdzi się przy wyższych temperaturach, które zaczną się pojawiać na termometrach w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Czapki są fajnym pomysłem na urozmaicenie swojego asortymentu sklepu oraz garderoby. Fajne wzory mogą liczyć na naprawdę dobrą sprzedaż bez względu na porę roku – przykłady poniżej.

  

Opis produktu:

Czapka z daszkiem typu TRUCKER
Model: MB Trucker
Producent: MyrtleBeach
Materiał: 100% Poliester
Kolor: czarny, czerwony, żółty, niebieski, różowy

Modna, pięciopanelowa czapka z daszkiem i z panelami z siateczki, w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada sześć przeszyć na daszku, stylowy potnink oraz regulowane zapięcie na plastikowy zatrzask. Lekka, gustowna, idealna.

Maksymalny obszar zadruku:
szerokość: 14 cm
wysokość: 7,5 cm

Zwiększ swoją sprzedaż dodając czapki do swojego asortymentu w sklepie

W związku z nadchodzącym sezonem, postanowiliśmy obniżyć cenę czapek truckerek do 25 zł już z nadrukiem, co może pozwolić na zwiększenie Twojej marży lub sprzedaży.

Link do produktu w generatorze: cupsell.pl/generator#1365

Dodaj czapkę do swojego asortymentu i pochwal się linkiem w komentarzu. Najciekawsze wzory mają szansę załapać się na promocję w naszym mailingu, na Facebooku i oczywiście miejsce w kategorii czapki.

Dodaj komentarz

Polecane wpisy

Koszulki z memem na czasie Jeden z pomysłów na popyt w Twoim sklepie z koszulkami to „być na czasie”. Jeżeli jesteś osobą która dużo siedzi w internecie i obserwujesz pewne tre...
Chcesz prowadzić sklep pod własną domeną? Nie ma problemu! Nie wszyscy chyba wiedzą, ale prowadzenie sklepu na CupSell.pl nie musi się odbywać wyłącznie w naszej subdomenie (nazwasklepu.CupSell.pl). Jeśli chce...
Lubisz dbać o klienta? Zacznij rozdawać kody rabatowe! Stosunkowo dużo partnerów zaczęło do nas pisać wiadomości e-mail z prośbą o to, aby pojawiały się raz na jakiś czas kody rabatowe na koszulki. Miało t...
Trendy, święta a… koszulki Dziś walentynki, dzień przeładowany sercami, kolorem czerwonym, różowym, misiami i wyznaniami jak to ja Ciebie bardziej niż ktokolwiek. Tego typu rze...